Narystė

Lietuvos akušerių ginekologų draugija – tai organizacija, vienijanti gydytojus, dirbančius klinikinį, pedagoginį ar mokslinį darbą akušerijos ir ginekologijos bei artimose srityse.

Šiuo metu LAGD vienija daugiau nei 500 akušerijos ginekologijos bei artimų sričių profesionalų iš skirtingų Lietuvos gydymo įstaigų. Dažnose akušerijos ginekologijos bei artimų sričių specialistų diskusijose atskleidžiamos naujos galimybės, pažvelgiama iš skirtingų pozicijų bei gaunama būtent ta nuomonių įvairovė, kurios neįmanoma gauti priklausant šakinei draugijai ar diskutuojant tik tarpusavyje.

Lietuvos akušerių ginekologų draugijos nariais gali tapti veiksnūs fiziniai asmenys – gydytojai, rezidentai, Lietuvos Respublikos piliečiai bei užsieniečiai, nuolat gyvenantys Lietuvos Respublikoje, kurie pripažįsta Draugijos įstatus ir savanoriškai yra pareiškę norą tapti Draugijos nariais bei dalyvauti Draugijos veikloje.

Norėdami tapti draugijos nariu, susipažinkite su LAGD įstatais, narystės naudomis ir nario mokesčiais. Užpildykite anketą ir laukite informacijos el. paštu. Gavę patvirtinimą el. paštu, sumokėkite stojimo bei metinį nario mokesčius ir laukite narystę patvirtinančio laiško.

Norėdami tęsti narystę, prisijunkite prie vidinės komunikacijos sistemos.
Instrukcija, kaip tęsti savo narystę ir kur rasti nario pažymėjimą bei žurnalo „Lietuvos akušerija ir ginekologija” prenumeratoriaus pažymėjimą, pagal kurį skiriamos 4 val. kvalifikacijos tobulinimui.

* Pažymėtus laukelius anketoje privaloma užpildyti

Prašome nurodyti tikslius duomenis: telefono numerį, el. pašto adresą, gyvenamosios vietos adresą, kuriuo pageidautumėte gauti LAGD žurnalo „Lietuvos akušerija ir ginekologija" prenumeratą. Nepatariame nurodyti savo darbovietės adreso kaip korespondencijos gavimo vietos.

Kurios LAGD sekcijos nariu norite būti? (galite pasirinkti kelias sekcijas)Visos teisės saugomos. © 2017. Lietuvos akušerių ginekologų draugija