Narystė

Lietuvos akušerių ginekologų draugija – tai organizacija, vienijanti gydytojus, dirbančius klinikinį, pedagoginį ar mokslinį darbą akušerijos ir ginekologijos bei artimose srityse.

LAGD vienija medikų bendruomenę, sukuria erdvę bei padeda ugdyti kompetenciją, bendrauti, dalintis patirtimis bei prisidėti stiprinant akušerijos ginekologijos pažangą Lietuvoje. 

Šiuo metu LAGD vienija daugiau nei 500 akušerijos ginekologijos bei artimų sričių profesionalų iš skirtingų Lietuvos gydymo įstaigų. Dažnose akušerijos ginekologijos bei artimų sričių specialistų diskusijose atskleidžiamos naujos galimybės, pažvelgiama iš skirtingų pozicijų bei gaunama būtent ta nuomonių įvairovė, kurios neįmanoma gauti priklausant šakinei draugijai ar diskutuojant tik tarpusavyje.

Kviečiame akušerius ginekologus, akušerius bei artimų sričių specialistus prisijungti prie LAGD bendruomenės.

_________________________________

Naudos LAGD nariams:

PRISIDĖJIMAS prie akušerijos ginekologijos specialybės stiprinimo ir populiarinimo Lietuvoje. Nariai yra kviečiami aktyviai prisidėti prie naujų ar keičiamų LR įstatymų rengimo. Taip pat gali dalyvauti ekspertinių grupių veikloje, tyrimuose ir kitose draugijos inicijuojamose veiklose.

PROFESINIS TOBULĖJIMAS. Profesinių žinių gilinimas ir bendrųjų kompetencijų ugdymas dalyvaujant LAGD organizuojamuose renginiuose ar pasirinktos sekcijos veikloje. Kiekvienas narys turi galimybę bendrauti su tarptautinio pripažinimo sulaukusiais specialistais bei mokslininkais iš kitų šalių, kurie yra kviečiami į LAGD organizuojamus renginius.

ŽMONĖS. Bendradarbiavimas ir dalyvavimas virš 500 savo srities profesionalų vienijančioje bendruomenėje leidžia gauti ir dalintis informacija, gerąja darbo patirtimi ir žiniomis su draugijos nariais bei kitų šalių panašių draugijų atstovais.

PATIRTYS. Kiekvienas narys gali dalyvauti diskutuojant ir sprendžiant aktualias akušerijos ginekologijos mokslines bei klinikines problemas, dalintis partirtami ir praktiniais patarimais su draugijos nariais.

NAUJOVĖS. Draugija inicijuoja naujų metodikų kūrimą, tyrimų organizavimą bei mokslo ir technologijų pažangą.

UNIKALUS ŽURNALAS – NEMOKAMAI. Kiekvienas LAGD narys nemokamai gauna periodiškai leidžiamą žurnalą „Lietuvos akušerija ir ginekologija”. Šis žurnalas neturi analogų Lietuvoje ir yra skirtas gydytojams akušeriams ginekologams, neonatologams, akušeriams, artimų sričių specialistams ir besidomintiems moters ir vaiko sveikatos priežiūra.

NUOLAIDOS. Ypatingos kainos ar galimybė dalyvauti nemokamai LAGD organizuojamose konferencijose, seminaruose, mokymuose ir kituose renginiuose.

INFORMACIJA. Galimybė gauti kokybišką savalaikę informaciją, susijusią su akušerija, akušerija ginekologija, neonatologija, moters ir vaiko sveikatos priežiūra.

NARIŲ ATSTOVAVIMAS. Draugija rūpinasi savo nariais ir atstovauja jiems profesiniuose santykiuose su valstybės, savivaldybės, visuomeninėmis institucijomis bei organizacijomis.

_________________________________

Kas gali tapti nariais?

- Asociacijos nariais gali būti veiksnūs fiziniai asmenys - gydytojai, Lietuvos Respublikos piliečiai bei užsieniečiai, nuolat gyvenantys Lietuvos Respublikoje, kurie pripažįsta asociacijos įstatus ir programą. Nusipelnę LR piliečiai gali būti išrinkti Draugijos garbės nariais.

- Norinčių tapti draugijos nariais asmenų veikla turi būti susijusi su draugijos tikslais.

- Asmuo, norintis tapti LAGD nariu, turi užpildyti narystės formą ir sumokėti stojimo bei einamųjų metų nario mokesčius. 

- Draugijos nariu tampama, gavus patvirtinimą.

_________________________________

Metiniai LAGD narystės mokesčiai:

 

Iki einamųjų metų vasario 1 d. 

Nuo einamųjų metų vasario 2 d.

iki einamųjų metų pabaigos

Stojimo mokestis

20 Eur

Metinis nario mokestis

40 Eur

60 Eur

Sumažintas metinis nario mokestis** (pensijinio amžiaus asmenims)

30 Eur

50 Eur 

 **Pensijinio amžiaus nariai turi pateikti pensininko pažymėjimo kopiją: skanuotą ar nufotografuotą dokumentą, kad aiškiai matytųsi duomenys.

Svarbu!

Pagal VMI skelbiamą leidinį „Pelno nesiekiančių organizacijų apmokestinimo ypatumai", II.2.3. punktą, renkant narių stojamuosius ir metinius narystės pratęsimo mokesčius, PVM sąskaitos faktūros nėra išrašomos. Daugiau informacijos čia     


    

Konferencijos

<< 2017, Lapkritis >>
Pir Ant Tre Ket Pen Šeš Sek
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Artimiausia konferencija

MOKSLINĖ KONFERENCIJA „Makšties mikrofloros reikšmė moters sveikatai"
 
2017-11-24